Air Comfort Plus 90/200cm, H2/ H3

Partnerská matrace AIR COMFORT PLUS je vybavenA dvěma stranami s různou tuhostí a jádrem ze studené pěny. Strana H2-středně tvrdá... více informací »
Air Comfort Plus 90/200cm
Značka: Möbelix
9 499 Kč
Ověřit dostupnost
Partnerská matrace AIR COMFORT PLUS je vybavenA dvěma stranami s různou tuhostí a jádrem ze studené pěny. Strana H2-středně tvrdá...

Partnerská matrace AIR COMFORT PLUS je vybavenA dvěma stranami s různou tuhostí a jádrem ze studené pěny. Strana H2-středně tvrdá obsahuje Nightfly pěnu, která dokonale kopíruje postavu. Uprostřed se nachází pěna Eliocell soft s ideální pružností a cirkulací vzduchu. Tvrdší stranu H3 tvoří pěna Aloe Vera s obsahem mikrokapslí Aloe Vera, které likvidují roztoče. Matrace má antibakteriální potah Thermobalance, který reguluje teplotu a vlhkost během spánku. Je odnímatelný (zip) a pratelný do 60 ° C.Rozměry matrace: PL: cca 90/200 cm, celková výška 21 cm (výška jádra bez potahu 19 cm)
Tento velmi žádaný produkt Air Comfort Plus 90/200cm, H2/ H3 lze pořídit přímo tady a teď na našem webu v kategorii pěnové matrace. Máme pro vás parádní výrobky ze zmíněné sekce za extra cenu.

Tento levný kousek Air Comfort Plus 90/200cm, H2/ H3 od společnosti s předním postavením na trhu Möbelix můžete nakoupit tady a teď právě za nejnižší cenu! V současnosti za 9 499 Kč.