Barová Židle Barhocker 2ks Tmavěšedá

Souprava barových židlí, která nabízí designový trendy mix: elegantní skandinávský styl se setkává s pompézností! Tato... více informací »
Barová Židle Barhocker 2ks
Značka: Möbelix
6 299 Kč
Ověřit dostupnost
Souprava barových židlí, která nabízí designový trendy mix: elegantní skandinávský styl se setkává s pompézností! Tato...

Souprava barových židlí, která nabízí designový trendy mix: elegantní skandinávský styl se setkává s pompézností! Tato dvoudílná souprava barových židlí v trendovém designu kombinuje skandinávskou útulnost se stylovou elegancí. Barové židle, každá o rozměrech přibližně 49 x 113 x 49 cm (Š x V x H), jsou navrženy puristickým způsobem, ale mají některé rafinované detaily, které upoutají: Elegantní skořepina sedadla s tmavošedým potahem ze 100% polyesteru v sametovém vzhledu vám dodá příjemný pocit ze sezení na elegantně zaobleném sedadle s opulentním nádechem. Pěnové výplně zaručí, že sezení bude pohodlné i po delší době. Sedadlo židle má rozměry přibližně 44 x 39 cm (Š x H), a je umístěno ve výšce cca 77 cm. Čtyři kónické nohy z masivního kaučukového dřeva, které byly ponechány ve své přirozené barvě a ošetřeny pouze lakem na vodní bázi, tvoří přitažlivý a jemný kontrast. Dalším poutavým doplňkem je černá obruč kolem nožiček, která slouží jako opěrka

Kvalitní a oblíbený produkt Barová Židle Barhocker 2ks lze koupit aktuálně na webu v oblíbené sekci barové stoličky! Nyní koupíte akční kousky ve zmíněné sekci za výhodnou cenu.

Unikátní a oblíbený produkt Barová Židle Barhocker 2ks Tmavěšedá od oblíbené značky se zárukou kvality Möbelix pohodlně dostanete ještě dnes za příznivou cenu. Za bezkonkureční cenu 6 299 Kč.