Barová Židle Lima 2ks Černá

Souprava barových židlí: elegantní skandinávský styl se setkává s ležérností!  Tato dvoudílná souprava barových židlí v... více informací »
Barová Židle Lima 2ks
Značka: Möbelix
5 799 Kč
Ověřit dostupnost
Souprava barových židlí: elegantní skandinávský styl se setkává s ležérností!  Tato dvoudílná souprava barových židlí v...

Souprava barových židlí: elegantní skandinávský styl se setkává s ležérností!  Tato dvoudílná souprava barových židlí v trendovém designu kombinuje skandinávskou útulnost se stylovou elegancí. Barové židle, každá o rozměrech přibližně 49 x 113 x 49 cm (Š x V x H), jsou navrženy puristickým způsobem, ale mají některé rafinované detaily, které upoutají: Elegantní černá skořepina sedadla z polypropylenu vám dodá příjemný pocit ze sezení na elegantně zaobleném sedadle v koženém vzhledu. Pěnové výplně zaručí, že sezení bude pohodlné i po delší době. Sedadlo židle má rozměry přibližně 44 x 39 cm (Š x H), a je umístěno ve výšce cca 77 cm. Čtyři kónické nohy z masivního kaučukového dřeva, které byly ponechány ve své přirozené barvě a ošetřeny pouze lakem na vodní bázi, tvoří přitažlivý a j
Povedený produkt máte možnost najít bezstarostně tady na našem webu zařazený v rubrice barové stoličky! Prozkoumejte nové zboží ve zmíněné rubrice za super cenu!

Oblíbený výrobek Barová Židle Lima 2ks Černá od známého předního výrobce Möbelix lze nakoupit zde teď právě pořád výhodně. Momentálně v akci za 5 799 Kč.