Boxspring Postel Torino, 180×200 Cm, Šedá

Boxspring postel TORINO boduje již na první pohled svým robustním vzhledem, který působí velmi domácky a útulně. Látkový potah... více informací »
Boxspring Postel Torino
Značka: Möbelix
22 999 Kč
Ověřit dostupnost
Boxspring postel TORINO boduje již na první pohled svým robustním vzhledem, který působí velmi domácky a útulně. Látkový potah...

Boxspring postel TORINO boduje již na první pohled svým robustním vzhledem, který působí velmi domácky a útulně. Látkový potah šedé barvy ve vaší ložnici skvěle upoutá, a harmonicky k němu ladí vysoké čelo s integrovanými polštáři a hranaté, dřevěné nožičky. Tuto postel tvoří boxy s bonell pružinami, 2 matrace s taštičkovými pružinami a vrchní ochranná matrace s jádrem ze studené pěny. Spolu zajišťují optimální komfort ležení. S celkovými rozměry přibližně 204 x 118 x 215 cm (Š/V/H), plochou lůžka cca 180 x 200 cm a komfortní výškou ležení cca 61 cm přesvědčí vizuálně i funkčně. Vychutnejte si s touto skvělou postelí klidné noci! Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžete pouze přes e-shop Möbelix.  
Hodně oblíbený produkt Boxspring Postel Torino, 180×200 Cm, Šedá můžete koupit bez problémů na stránkách ve známé rubrice americké postele. Nyní najdete akční zboží z této populární sekce z pohodlí domova. Oblíbený dodavatel Möbelix vám nabízí top sortiment. U nás nabízíme více, máme v nabídce také další prověřené produkty od výrobce Möbelix. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Vysoce kvalitní výrobek Boxspring Postel Torino, 180x200 Cm, Šedá od skvělého výrobce Möbelix máte možnost koupit právě teď opravdu levně. Akční cena 22 999 Kč.