Cd Regál Almera Š: 42 Cm Černý

Tento tovar je k dispozícii IBA ONLINE. Upozornenie: Regál Almera obsahuje: 2 kusy regálov Bigol, ktoré je treba k sebe priskrutkovať.... více informací »
Cd Regál Almera Š: 42
Značka: Möbelix
3 799 Kč
Ověřit dostupnost
Tento tovar je k dispozícii IBA ONLINE. Upozornenie: Regál Almera obsahuje: 2 kusy regálov Bigol, ktoré je treba k sebe priskrutkovať....

Tento tovar je k dispozícii IBA ONLINE. Upozornenie: Regál Almera obsahuje: 2 kusy regálov Bigol, ktoré je treba k sebe priskrutkovať. Jedná sa o takzvaný „variabilný produkt“, kde je možné vyskladať zo základného regálu Bigol viaceré varianty. Tovar bude doručený priamo od výrobcu špeditérskou firmou. Špeditér tovar vyloží na okraji cesty zadanej adresy, z tohto dôvodu je potrebné zabezpečiť svojpomocné odnesenie tovaru a taktiež vlastný výnos do domu.  Vrátenie a reklamácia tovaru Vrátenie tovaru v zákonnej lehote do 14 dní bez udania dôvodu prebehne nasledovne:  zákazník nepoškodený a nepoužitý tovar riadne zabalí. Kontaktuje naše zákaznícke oddelenie shop@moebelix.sk, odkiaľ dostane prostredníctvom e-mailu „vygenerovaný adresný ≻arČasto hledaný produkt Cd Regál Almera Š: 42 můžete koupit bez problémů tady na našem webu v oblíbené kategorii regály a dělící stěny. Mrkněte na akční produkty z této populární sekce za zcela nejnižší cenu! Nebojte, máme toho více, u nás v nabídce totiž najdete další prověřené kousky značky Möbelix. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce Möbelix má velmi kvalitní výrobky. Udělejte si radost.

Hodně oblíbený výrobek Cd Regál Almera Š: 42 Cm Černý od značky s tradicí a dobrou pověstí Möbelix pohodlně pořídíte u nás teď za výhodnou cenu. Právě lze objednat jen za 3 799 Kč.