Cd Regál Roma Bílý

Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty... více informací »
Cd Regál Roma Bílý
Značka: Möbelix
3 699 Kč
Ověřit dostupnost
Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty...

Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení je prostřednictvím spediční firmy. Následně Vás bude o termínu doručení kontaktovat kurýr, aby dohodl přesné datum doručení. Upozornění: Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes e-shop Möbelix. Balení neobsahuje dekorace zobrazené na fotografii. Fotografie má pouze ilustrační charakter. Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník nepoškozené a nepoužité zboží řádně zabalí. Kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk, odkud obdrží prostřednictvím e-mailu ‚vygenerovaný adresní štítek‘ pro zpětné odeslání. Vytištěný štítek zákazník nalepí na balík a odnese na poštu. Pošta balík bezpla
Vynikající produkt Cd Regál Roma Bílý můžete koupit teď tady u nás v populární sekci regály a dělící stěny. Najděte si oblíbené produkty z této populární kategorie za výhodnou cenu. Tento výrobce Möbelix svým zákazníkům dodává top zboží. Udělejte si radost. Máme toho více, prozkoumejte u nás také další skvělé produkty od výrobce Möbelix. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi oblíbený výrobek Cd Regál Roma Bílý od našeho známého výrobce Möbelix seženete momentálně na našich stránkách za báječnou cenu. V akci za cenu 3 699 Kč.