Cd Regál Valenza Bílý

Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty... více informací »
Cd Regál Valenza Bílý
Značka: Möbelix
3 699 Kč
Ověřit dostupnost
Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty...

Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení je prostřednictvím spediční firmy. Následně Vás bude o termínu doručení kontaktovat kurýr, aby dohodl přesné datum doručení. Upozornění: Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes e-shop Möbelix. Balení neobsahuje dekorace zobrazené na fotografii. Fotografie má pouze ilustrační charakter. Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník nepoškozené a nepoužité zboží řádně zabalí. Kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk, odkud obdrží prostřednictvím e-mailu ‚vygenerovaný adresní štítek‘ pro zpětné odeslání. Vytištěný štítek zákazník nalepí na balík a odnese na poštu. Pošta balík bezpla

Zcela unikátní produkt máte možnost dostat bez obtíží tu na našich stránkách v populární sekci regály a dělící stěny. Vyhledejte si ještě ostatní produkty z této sekce za extra cenu! Věhlasný výrobce Möbelix poskytuje vynikající výrobky. To ale ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více! Mrkněte také na další kvalitní kousky od dodavatele Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a akční produkt Cd Regál Valenza Bílý od dodavatele se skvělou pověstí Möbelix můžete sehnat aktuálně opravdu levně! K sehnání zrovna v akci za 3 699 Kč.