Cd Regál Valenza Buk

Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty... více informací »
Cd Regál Valenza Buk
Značka: Möbelix
3 699 Kč
Ověřit dostupnost
Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty...

Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení je prostřednictvím spediční firmy. Následně Vás bude o termínu doručení kontaktovat kurýr, aby dohodl přesné datum doručení. Upozornění: Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes e-shop Möbelix. Balení neobsahuje dekorace zobrazené na fotografii. Fotografie má pouze ilustrační charakter. Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník nepoškozené a nepoužité zboží řádně zabalí. Kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk, odkud obdrží prostřednictvím e-mailu ‚vygenerovaný adresní štítek‘ pro zpětné odeslání. Vytištěný štítek zákazník nalepí na balík a odnese na poštu. Pošta balík bezpla

Nový produkt Cd Regál Valenza Buk je dostupný prostě na našem webu zařazený v rubrice regály a dělící stěny. Nyní si můžete vybrat jiné zboží ve zmíněné sekci v akci! Věhlasný dodavatel Möbelix pro své zákazníky prodává vysoce kvalitní produkty. To však není všechno, máme toho více! Máme v nabídce také více kvalitních produktů značky Möbelix. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a velmi žádaný kus Cd Regál Valenza Buk od populární značky Möbelix snadno můžete pořídit právě dnes za extra cenu. Výhodně za cenu 3 699 Kč.