Cd Regál Vetro Černý

Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty... více informací »
Cd Regál Vetro Černý
Značka: Möbelix
2 099 Kč
Ověřit dostupnost
Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty...

Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení je prostřednictvím spediční firmy. Následně Vás bude o termínu doručení kontaktovat kurýr, aby dohodl přesné datum doručení. Upozornění: Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes e-shop Möbelix. Balení neobsahuje dekorace zobrazené na fotografii. Fotografie má pouze ilustrační charakter. Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník nepoškozené a nepoužité zboží řádně zabalí. Kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk, odkud obdrží prostřednictvím e-mailu ‚vygenerovaný adresní štítek‘ pro zpětné odeslání. Vytištěný štítek zákazník nalepí na balík a odnese na poštu. Pošta balík bezpla
Oblíbený a kvalitní kousek Cd Regál Vetro Černý máte možnost dostat bez obtíží na našich stránkách v populární rubrice regály a dělící stěny. Nyní najdete vyjímečné produkty ze zmíněné kategorie ve výhodné akci! Tato značka Möbelix poskytuje skvělé produkty. Udělejte radost sami sobě.

Tento zlevněný produkt Cd Regál Vetro Černý od společnosti s předním postavením na trhu Möbelix můžete získat na našich stránkách nyní za extra cenu. Nyní zakoupíte za 2 099 Kč.
Další produkty ze sekce Regály a dělící stěny