Cd Regál Vostan Dub Sonoma

Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty... více informací »
Cd Regál Vostan Dub
Značka: Möbelix
1 799 Kč
Ověřit dostupnost
Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty...

Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení je prostřednictvím spediční firmy. Následně Vás bude o termínu doručení kontaktovat kurýr, aby dohodl přesné datum doručení. Upozornění: Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes e-shop Möbelix. Balení neobsahuje dekorace zobrazené na fotografii. Fotografie má pouze ilustra Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník nepoškozené a nepoužité zboží řádně zabalí. Kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk, odkud obdrží prostřednictvím e-mailu ‚vygenerovaný adresní štítek‘ pro zpětné odeslání. Vytištěný štítek zákazník nalepí na balík a odnese na poštu. Pošta balík bezplatně převezme. Poštovn&eac
Tento zlevněný produkt Cd Regál Vostan Dub Sonoma najdete prostě na našich stránkách zařazený v rubrice regály a dělící stěny! Nyní koupíte ještě jiné produkty ve zmíněné rubrice za výprodejovou cenu. Značka Möbelix vám nabízí kvalitní sortiment To není vše, u nás vám nabídneme víc. Prozkoumejte u nás taky další prověřené kousky od dodavatele Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a kvalitní kus Cd Regál Vostan Dub Sonoma originál od značky Möbelix pohodlně seženete zde nyní za mimořádně nízkou cenu. Zboží pořídíte teď u nás za 1 799 Kč.