Cd Regál Zuntisa Buk

Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty... více informací »
Cd Regál Zuntisa Buk
Značka: Möbelix
3 799 Kč
Ověřit dostupnost
Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty...

Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení je prostřednictvím spediční firmy. Následně Vás bude o termínu doručení kontaktovat kurýr, aby dohodl přesné datum doručení. Upozornění: Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes e-shop Möbelix. Balení neobsahuje dekorace zobrazené na fotografii. Fotografie má pouze ilustrační charakter. Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník nepoškozené a nepoužité zboží řádně zabalí. Kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk, odkud obdrží prostřednictvím e-mailu ‚vygenerovaný adresní štítek‘ pro zpětné odeslání. Vytištěný štítek zákazník nalepí na balík a odnese na poštu. Pošta balík bezpla

Tento nejprodávanější produkt Cd Regál Zuntisa Buk je k získání jednoduše tady na stránkách v oblíbené kategorii regály a dělící stěny. Máme pro vás ještě jiné zboží z této oblíbené rubriky ve výprodejové akci! Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce další kvalitní kousky od dodavatele Möbelix. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento skvělý výrobek Cd Regál Zuntisa Buk značky Möbelix jednoduše najdete u nás nyní za výborné peníze! Momentálně k dispozici za 3 799 Kč.