Dětský Pokoj Olivia

Tato 3dílná dětský pokoj bílé barvy nabízí optimální základní vybavení pro vaše potomstvo. Díky neutrálnímu vzhledu... více informací »
Dětský Pokoj Olivia
Značka: Möbelix
10 999 Kč
Ověřit dostupnost
Tato 3dílná dětský pokoj bílé barvy nabízí optimální základní vybavení pro vaše potomstvo. Díky neutrálnímu vzhledu...

Tato 3dílná dětský pokoj bílé barvy nabízí optimální základní vybavení pro vaše potomstvo. Díky neutrálnímu vzhledu nábytek ideálně doplňuje každý dětský pokoj a dá se snadno kombinovat s různými barvami a styly nábytku. Dětský pokoj, vyrobená z MDF v bílé barvě, obsahuje skříňku, velkou přibližně 130 x 186 x 54 cm (Š x V x H), dětskou postýlku, velkou asi 78 x 83 x 144 (Š x V x V) a přebalovací pult s rozměrech přibližně 96 x 102 x 42 cm (Š x V x H). 3-dveřová skříň obsahuje 4 police, 2 tyče na prádlo a velkorysý otevřený prostor. Takže máte dostatek místa pro dětskou výbavu a vždy máte po ruce to správné oblečení. Výškově nastavitelná dětská postýlka nabízí dítěti útulné hnízdo na spaní během prvních let života. Má standardní rozmístění příček, z nichž 3 je možné odstranit, pokud je vaše dítě mobilní a chce se samy vylézt z postele. V rozsahu dodávky je zahrnut vhodný rošt. Přebalovací pult s 2 zásuvkami a 1 otevřeným prostorem nabízí dostatek místa na všechny druhy přebalovacích potřeb. Pult lze později odstranit, takže přebalovací stůl se dá použít jako praktická komoda. Měkká přebalovací podložka není součástí balení. Upozornění: Toto zboží není vystaven ani dostupný skladem v kamenných prodejnách. Je možné jej získa

Oblíbený produkt Dětský Pokoj Olivia od známé kvalitní značky Möbelix pořídíte u nás nyní ve výhodné akci! Na našich stránkách za 10 999 Kč.
Další produkty ze sekce Kompletní pokoje pro miminka