Dřezová Skříňka Luisa Spu50

Dřezová skříňka LUISA SPU50 ve venkovské stylu přinese do vaší kuchyně mimořádně domáckou atmosféru. Model o rozměrech cca... více informací »
Dřezová Skříňka Luisa
Značka: Möbelix
2 799 Kč
Ověřit dostupnost
Dřezová skříňka LUISA SPU50 ve venkovské stylu přinese do vaší kuchyně mimořádně domáckou atmosféru. Model o rozměrech cca...

Dřezová skříňka LUISA SPU50 ve venkovské stylu přinese do vaší kuchyně mimořádně domáckou atmosféru. Model o rozměrech cca 50 x 86 x 60 cm (Š x V x H) má bílá dvířka a pevný panel s přívětivým kazetovým vzhledem. Úchytky ve stříbrné barvě dodávají nábytku moderní akcenty. Uvnitř je dostatek úložného prostoru pro vaše kuchyňské náčiní. Tiché zavírání je možné díky tlumení dveří a systému soft-close. Můžete se tak těšit z elegantního nábytku v dřevěném dekoru po dlouhou dobu. Dveřní zarážku lze namontovat vpravo nebo vlevo. Pro harmonický vzhled je nejlepší kombinovat další nábytek ze série LUISA, který najdete v naší nabídce. 
Hodně povedený kus Dřezová Skříňka Luisa jde nakoupit také tu na našem webu v rubrice skřínky pro spotřebiče a pracovní desky! Nyní můžete získat jiné kousky ve zmíněné sekci za nejlepší ceny!

Kvalitní a velmi žádaný produkt Dřezová Skříňka Luisa Spu50 od přední společnosti Möbelix jednoduše seženete právě nyní na našich stránkách za super peníze! Nyní pořídíte za 2 799 Kč.