Dřezová Skříňka Samoa Dspu 100 Es

Skříňka pod dřez v dekoru dub Sonoma v kombinaci s bílou, s 2 dveřmi, včetně pracovní desky a dřezu. Š/V/H: cca 100/85/57... více informací »
Dřezová Skříňka Samoa
Značka: Möbelix
5 499 Kč
Ověřit dostupnost
Skříňka pod dřez v dekoru dub Sonoma v kombinaci s bílou, s 2 dveřmi, včetně pracovní desky a dřezu. Š/V/H: cca 100/85/57...

Skříňka pod dřez v dekoru dub Sonoma v kombinaci s bílou, s 2 dveřmi, včetně pracovní desky a dřezu. Š/V/H: cca 100/85/57 cm
Akční kus Dřezová Skříňka Samoa Dspu můžete získat bez obtíží tady na našich stránkách v oblíbené rubrice skřínky pro spotřebiče a pracovní desky. Nyní můžete koupit akční produkty ve zmiňované sekci za mimořádně nízkou cenu! Výrobce Möbelix vás obohatí o velmi kvalitní produkty. Nabídka platí do vyprodání zásob! Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce však také další kvalitní produkty od dodavatele Möbelix. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Exkluzivní produkt Dřezová Skříňka Samoa Dspu 100 Es od našeho známého výrobce Möbelix pohodlně seženete tady teď za outletovou cenu! Cena od 5 499 Kč.