Elegantní Křeslo Monique Světlešedé

Toto pohodlné světle šedé křeslo má vše, co si vyžaduje, aby se stalo novým oblíbeným místem. Díky elegantnímu zaoblenému... více informací »
Elegantní Křeslo Monique Světlešedé
Značka: Möbelix
4 199 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Toto pohodlné světle šedé křeslo má vše, co si vyžaduje, aby se stalo novým oblíbeným místem. Díky elegantnímu zaoblenému vzhledu, s rozměry přibližně 83 x 76 x 74,5 cm (Š x V x H),  působí příjemným a estetickým dojmem. Prodloužení područek a měkká pěnová výplň zajišťují optimální komfort sezení. Odolný potah z látky ze 100% polyesteru s dekorativním prošíváním umocní útulnou atmosféru každého interiéru. Kónické nožičky harmonicky dotvářejí vzhled. Posaďte se zasnite se v tomto krásném a pohodlném křesle! 
Nejprodávanější produkt jde nakoupit přímo tady a teď na našich stránkách v populární sekci jídelní křesla! Připravili jsme pro vás podobné produkty z této oblíbené kategorie za výhodné peníze. Náš sortiment je široký, podívejte se taky na další zboží od značky Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasná značka Möbelix nabízí skvělé výrobky.