Herní Židle Booster S Audiosystémem Černá

Zapněte a užívejte si! Odpočinek na vysoké úrovni: Toto stylové křeslo s funkcí Bluetooth je přesvědčivé ve všech směrech.... více informací »
Herní Židle Booster S Audiosystémem
Značka: Möbelix
7 699 Kč
Ověřit dostupnost
Zapněte a užívejte si! Odpočinek na vysoké úrovni: Toto stylové křeslo s funkcí Bluetooth je přesvědčivé ve všech směrech....

Zapněte a užívejte si! Odpočinek na vysoké úrovni: Toto stylové křeslo s funkcí Bluetooth je přesvědčivé ve všech směrech. Ať už hrajete hry nebo posloucháte hudbu: Herní židle BOOSTER s pohodlným tvarem sedadla nabízí skvělé místo pro oblíbenou multimediální aktivitu. Připojte k ní svá zařízení jednoduše přes Bluetooth s audio systémem, integrovaným v křesle! K dispozici jsou dva vestavěné reproduktory a subwoofer. Tento přibližně 56 x 100 x 82 cm (Š x V x H) velký model má samozřejmě i připojení na sluchátka. Hlasitost a basy můžete jednoduše nastavit pomocí bočních ovladačů. Sportovní design s vestavěným zvukovým systémem. Černá herní židle je vizuálně působivá i svým sportovním designem v koženém vzhledu, s prvky ze síťoviny (nylon). Při výšce sedadla asi 25 cm nabízí i relaxační houpací funkci pro osobu do 120 kg. To lze dobře využít nejen při poslechu hudby a hraní her, ale i při sledování televize nebo čtení knihy. Dal≻a

Kvalitní kousek Herní Židle Booster S Audiosystémem Černá lze sehnat v pohodě tady u nás v oblíbené rubrice kancelářske židle a krěsla. Nyní můžete najít podobné produkty z naší rubriky za super peníze! Věhlasná značka Möbelix může nabídnout špičkové produkty To ale však není vše, naše nabídka je široká! Máme v nabídce více skvělých produktů od značky Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný produkt Herní Židle Booster S Audiosystémem Černá originál od výrobce Möbelix můžete pořídit v naší online nabídce až neuvěřitelně levně. Aktuálně za 7 699 Kč.