Herní Židle Ninja S Audiosystémem

Odpočinek na vysoké úrovni: Toto stylové křeslo s funkcí Bluetooth je přesvědčivé ve všech směrech. Ať už hrajete hry nebo... více informací »
Herní Židle Ninja S
Značka: Möbelix
7 799 Kč
Ověřit dostupnost
Odpočinek na vysoké úrovni: Toto stylové křeslo s funkcí Bluetooth je přesvědčivé ve všech směrech. Ať už hrajete hry nebo...

Odpočinek na vysoké úrovni: Toto stylové křeslo s funkcí Bluetooth je přesvědčivé ve všech směrech. Ať už hrajete hry nebo posloucháte hudbu: Herní židle NINJA s pohodlným tvarem sedadla nabízí skvělé místo pro oblíbenou multimediální aktivitu. Připojte k ní svá zařízení jednoduše přes Bluetooth s audio systémem, integrovaným v křesle! K dispozici jsou dva vestavěné reproduktory a subwoofer. Tento přibližně 56 x 100 x 82 cm (Š x V x H) velký model má samozřejmě i připojení na sluchátka. Hlasitost a basy můžete jednoduše nastavit pomocí bočních ovladačů. Sportovní design s vestavěným zvukovým systémem. Černo-oranžová herní židle je vizuálně působivá i svým sportovním designem v koženém vzhledu, s prvky ze síťoviny (nylon). Modré kontrastní prvky dotváří moderní vzhled. Při výšce sedadla asi 25 cm nabízí i relaxační houpací funkci pro osobu do 120 kg. To lze dobře využít nejen při poslechu hudby a hraní her, ale i při sledování
Velmi oblíbený výrobek Herní Židle Ninja S Audiosystémem lze koupit lehce na našem webu v sekci kancelářske židle a krěsla. Prozkoumejte zcela nové kusy z této známé rubriky za rozumné peníze! Náš sortiment je široký, u nás totiž najdete další prověřené produkty od dodavatele Möbelix. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější kousek Herní Židle Ninja S Audiosystémem od značky s dlouholetou historií Möbelix lze nakoupit bezpečně online ve výprodejové akci. Cenově vychází na 7 799 Kč.