Herní Židle Racer Modrá

S herní židlí RACER získáte jak stylový, tak praktický nábytek, který vám zajistí maximální pohodlí při dlouhém sezení.... více informací »
Herní Židle Racer Modrá
Značka: Möbelix
6 599 Kč
Ověřit dostupnost
S herní židlí RACER získáte jak stylový, tak praktický nábytek, který vám zajistí maximální pohodlí při dlouhém sezení....

S herní židlí RACER získáte jak stylový, tak praktický nábytek, který vám zajistí maximální pohodlí při dlouhém sezení. Otočné sedátko o rozměrech přibližně 52,5 x 51 cm (Š x H) nabízí komfortní sezení po celé hodiny bez ohledu na to, zda jej využíváte doma nebo při práci v kanceláři. Jeho pohodlí zajišťuje jednak polstrování vysoce kvalitní pěnou s možností individuálního nastavení výšky v rozmezí 41-50 cm a jednak houpací funkce s nastavitelným opěradlem, díky čemuž si lze uvolnit páteř. Komfort zvyšují cca 7 cm široké a cca 21 cm vysoké plastové područky, které dopřejí pohodlí i vašim pažím. Tato židle je vyrobena z plastového rámu a polyuretanového potahu v koženém vzhledu s kontrastními barvami – černou, modrou a hliníkovou. Hvězdicová základna umožňuje mobilitu nábytku díky vybavení pěti kolečky na tvrdou podlahu. Židle disponuje maximální nosností 110 kg.  Tento model herní židle RACER má certifikační známku GS. Dostupná je i v jiných barvách. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spedičn
Hodně žádaný produkt Herní Židle Racer Modrá máte možnost nakoupit lehce tu na našich stránkách v populární kategorii kancelářske židle a krěsla! Nyní si můžete pořídit zcela nové produkty ve zmíněné rubrice snadno online. U nás vám nabízíme více, máme v nabídce více skvělých produktů od výrobce Möbelix. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný produkt Herní Židle Racer Modrá od společnosti s dlouholetou tradicí Möbelix lze pořídit v naší internetové nabídce napořád výhodně! Nyní můžete mít za 6 599 Kč.