Herní Židle Racing Bílá

Komfortní židle RACING vás zve k herním večerům plným akce a zábavy. Díky otočnému sedátku s rozměry přibližně 50 x 48 cm... více informací »
Herní Židle Racing Bílá
Značka: Möbelix
7 799 Kč
Ověřit dostupnost
Komfortní židle RACING vás zve k herním večerům plným akce a zábavy. Díky otočnému sedátku s rozměry přibližně 50 x 48 cm...

Komfortní židle RACING vás zve k herním večerům plným akce a zábavy. Díky otočnému sedátku s rozměry přibližně 50 x 48 cm (Š x H) a variabilní výškou přibližně 50 – 56 cm můžete sedět celé hodiny uvolněně u stolu. Komfort zvyšuje polstrování z měkké pěny a nastavitelné opěradlo. Funkce naklonění křesla ( funkce kolébky) umožňuje živou práci a aby se ramena nekrčila, jsou k dispozici loketní opěrky o šířce přibližně sedm cm, které se dají navíc manuálně výškově nastavit. Polyuretanový povrch židle má šedou a bílou barvu, přičemž područky i hvězdicová základna jsou vkusně vyvedeny v barvě hliníku. Pět koleček vhodných na kobercový povrch umožňuje maximální flexibilitu. Herní židli lze zatížit až 120 kg. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy; z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení provádí spediční firma. O termínu dodávky zboží Vás bude informovat kurýr, se kterým se domluvíte na přesném datu. Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich p

Ve slevě výrobek Herní Židle Racing Bílá je k dispozici taky na stránkách ve známé rubrice kancelářske židle a krěsla! Mrkněte na akční kusy z této kategorie za výborné peníze.

Zcela unikátní kousek Herní Židle Racing Bílá od společnosti s úžasnou pověstí Möbelix můžete sehnat právě nyní na našich stránkách v bezva akci! V současnosti za 7 799 Kč.