Herní Židle Score Černá/zelená

Bavte se hraním her po dlouhou dobu díky vysoké úrovni pohodlí při sezení na komfortní židli SCORE! Nábytek disponuje mnoha... více informací »
Herní Židle Score Černá/zelená
Značka: Möbelix
7 999 Kč
Ověřit dostupnost
Bavte se hraním her po dlouhou dobu díky vysoké úrovni pohodlí při sezení na komfortní židli SCORE! Nábytek disponuje mnoha...

Bavte se hraním her po dlouhou dobu díky vysoké úrovni pohodlí při sezení na komfortní židli SCORE! Nábytek disponuje mnoha možnostmi ručního nastavení pro dosažení co nejvyššího pohodlí. Zaujme otočným sedadlem o rozměrech přibližně 55 x 51 cm (Š x H) a variabilní výškou sedáku od cca 46 do 56 cm s pěnovou výplní. Židle má potah ve vzhledu kůže a kombinuje černou barvu se zelenou. Ergonomicky správné sezení zajišťují výškově nastavitelné područky z černého plastu, jejichž výška se může pohybovat mezi cca 27 a 34 cm. Nábytek má maximální nosnost 120 kg. Pět koleček pro tvrdé podlahy slibuje plnou flexibilitu herní židle. Opěradlo je také ručně nastavitelné, a tak jej můžete zcela přizpůsobit vašim potřebám. Houpací mechanismus uvolňuje páteř a krk, odnímatelný bederní polštář zajišťuje ještě větší pohodlí při sezení. Upozornění o doručení:

Akční a ve slevě kus Herní Židle Score Černá/zelená od značky s dobrým jménem Möbelix jednoduše seženete v naší aktuální nabídce extra výhodně! Ceny již od 7 999 Kč.