Houpací Křeslo Wl1.858 Hnědé

Toto stylové houpací křeslo zrychlí tep milovníků moderního designu. Jeho působivý vzhled kůže v hnědé barvě s kovovými... více informací »
Houpací Křeslo Wl1.858 Hnědé
Značka: Möbelix
12 499 Kč
Ověřit dostupnost
Toto stylové houpací křeslo zrychlí tep milovníků moderního designu. Jeho působivý vzhled kůže v hnědé barvě s kovovými...

Toto stylové houpací křeslo zrychlí tep milovníků moderního designu. Jeho působivý vzhled kůže v hnědé barvě s kovovými běžci z něj činí opravdový poutač v každé obytné místnosti. Křeslo o rozměrech cca 111 x 81 x 61 cm (Š x V x H) má polstrování pěnou, čímž zaručuje maximální pohodlí při čtení, sledování televize nebo prosté relaxaci. Prostorné sedátko disponuje rozměry přibližně 52 x 72 cm (Š x H). Loketní opěrky jsou spojené s běžci, což podtrhuje jednoduchou eleganci, umocněnou použitím pochromovaného hliníku. Houpací křeslo má maximální nosnost 120 kg. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy; z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení provádí spediční firma. O termínu dodávky zboží Vás bude informovat kurýr, se kterým se domluvíte na přesném datu. Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžete pouze přes e-shop Möbelix.

Unikátní kousek Houpací Křeslo Wl1.858 Hnědé od kvalitní značky Möbelix snadno můžete pořídit ještě dnes ve výhodné akci! Produkt nakoupíte teď u nás za 12 499 Kč.