Houpací Židle Moni

Židle MONI se vyznačuje vysoce kvalitním potahem z mikrovláken v tmavohnědém vintage provedení, pochromovaný ocelový rám... více informací »
Houpací Židle Moni
Značka: Möbelix
1 299 Kč
Ověřit dostupnost
Židle MONI se vyznačuje vysoce kvalitním potahem z mikrovláken v tmavohnědém vintage provedení, pochromovaný ocelový rám...

Židle MONI se vyznačuje vysoce kvalitním potahem z mikrovláken v tmavohnědém vintage provedení, pochromovaný ocelový rám vytváří moderní akcenty. Vintage vzhled navíc vytváří v kuchyni nebo jídelně útulné prostředí, ve kterém se budete cítit dobře. Mírně houpací židle je max. 120 kg zatížitelná a může být kombinována různými způsoby s různými styly nábytku.
Kvalitní kus máte možnost získat právě teď na stránkách ve známé sekci houpaci jídelní židle. Nyní můžete získat oblíbené výrobky z této oblíbené kategorie za parádní cenu! To ovšem není vše, u nás nabízíme více. Podívejte se také na další prověřené zboží značky Möbelix. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento skvělý produkt Houpací Židle Moni od značky s dobrým jménem Möbelix je k dostání zrovna za výhodnou cenu! Zrovna nyní za cenu 1 299 Kč.