Jednolůžková Postel S Úložným Prostorem Lyon, 90×200 Cm

Tato postel v bílé barvě v romantickém venkovském stylu se stane středobodem každé útulné místnosti. Postel s plochou... více informací »
Jednolůžková Postel S Úložným Prostorem Lyon
Značka: Möbelix
7 199 Kč
Ověřit dostupnost
Tato postel v bílé barvě v romantickém venkovském stylu se stane středobodem každé útulné místnosti. Postel s plochou...

Tato postel v bílé barvě v romantickém venkovském stylu se stane středobodem každé útulné místnosti. Postel s plochou lůžka cca 90 x 200 cm (Š / H) má korpus vyroben z vysoce kvalitní lakované MDF bukové desky. Záhlaví je vyrobeno z masivního dřeva a také je lakované do bílé barvy. Postel vyzařuje lehkost a kouzelný život na venkově. Dvě zásuvky, které dobře slouží jako úložný prostor, jsou krásné a zároveň praktické. Celkově má postel výšku asi 92 cm, výška lůžka je asi 45 cm. Celkový rozměr postele je cca 101 x 92 x 211 cm. Kdo miluje světlý nábytek ve venkovském stylu, ten najde v této posteli klidný spánek a příjemné sny.

Exkluzivní produkt Jednolůžková Postel S Úložným Prostorem Lyon, 90x200 Cm od dodavatele se skvělou pověstí Möbelix jednoduše můžete pořídit právě zde ve slevě! Ceny již od 7 199 Kč.