Jídelní Stůl Ace P 130cm

Jídelní stůl ACE zaujme harmonickým vzhledem i kvalitním provedením. Shromážděte přátele a rodinu kolem tohoto atraktivního... více informací »
Jídelní Stůl Ace P
Značka: Möbelix
13 499 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní stůl ACE zaujme harmonickým vzhledem i kvalitním provedením. Shromážděte přátele a rodinu kolem tohoto atraktivního...

Jídelní stůl ACE zaujme harmonickým vzhledem i kvalitním provedením. Shromážděte přátele a rodinu kolem tohoto atraktivního stolu z pravého dřeva, který se přizpůsobí každému stylu interiéru! Kulatý stůl o rozměrech cca 130 x 77 x 130 cm (Š x V x H) sestává ze stolové desky z lakovaného masivního mangového dřeva, které má tloušťku přibližně 60 mm. S max. nosností až 80 kg je mohutný a mimořádně odolný. Tři elegantně překřížené nohy antracitové barvy dodávají stolu bezpečný stojan. Pravé mangové dřevo v kombinaci s tmavým kovovým rámem – směs materiálů se šarmem do jídelny! Tento jídelní stůl je elegantní a univerzální doplněk, který bude tvořit útulné centrum každého obývacího pokoje nebo jídelny. V našem online obchodě najdete obrovský výběr odpovídajících židlí, aby vaše jídelna vypadala perfektně.  Upozornění: Toto zboží není vystavené ani dostupné skladem v kamenných prodejnách. Je možné jej získat na objednávku online přes e-shop Möbelix nebo na požádání v našich prodejnách.

Nejprodávanější výrobek Jídelní Stůl Ace P 130cm od známé značky Möbelix můžete najít tady teď právě za zcela nejnižší cenu! Cenově vychází na 13 499 Kč.