Jídelní Stůl Esstisch Masív Š:80cm

Čtvercový jídelní stůl ESSTISCH, vyrobený z masivního palisandrového (sheeshamového) dřeva, vytvoří ve vaší kuchyni či... více informací »
Jídelní Stůl Esstisch Masív
Značka: Möbelix
6 599 Kč
Ověřit dostupnost
Čtvercový jídelní stůl ESSTISCH, vyrobený z masivního palisandrového (sheeshamového) dřeva, vytvoří ve vaší kuchyni či...

Čtvercový jídelní stůl ESSTISCH, vyrobený z masivního palisandrového (sheeshamového) dřeva, vytvoří ve vaší kuchyni či jídelně útulnou atmosféru s jednoduchou elegancí. Deska stolu s výraznou kresbou dřeva si přijde na své díky povrchu ošetřeném lakem na bázi vody. Silná je přibližně 20 mm a zaoblená ze všech stran. Kónické nohy, které dodávají stolu o rozměrech přibližně 80 x 78 x 80 cm (Š x V x H) živou lehkost, s ním dokonale ladí. Stylový nábytek lze zatížit maximálně 50 kg. Jídelní stůl je vhodný zejména pro malé obytné prostory. Pokud jde o výběr toho správného sedacího nábytku, vaše svoboda není nijak omezena. Ať už čalouněný, kožený nábytek, jednoduché dřevěné lavice nebo elegantní konzolové židle – vše můžete libovolně kombinovat. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy; z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení provádí spediční firma. O termínu dodávky zboží Vás bude informovat kurýr, se kterým se domluvíte na přesném d

Tento oblíbený produkt Jídelní Stůl Esstisch Masív jde získat právě zde na našich stránkách v populární rubrice jídelní stoly! Podívejte se na oblíbené zboží z této populární kategorie snadno online. Mezi zákazníky oblíbená značka Möbelix vám nabízí kvalitní výrobky. Třeba hledáte něco jiného, máme toho více. Mrkněte na další kvalitní produkty od značky Möbelix. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Hodně oblíbený produkt Jídelní Stůl Esstisch Masív Š:80cm s pečetí kvality od značky Möbelix lze získat ještě dnes za výhodné peníze! Výhodně za cenu 6 599 Kč.