Jídelní Stůl Kalkutta Masív Š:120cm

Obdélníkový jídelní stůl KALKUTTA, vyrobený z masivního regenerovaného dřeva manga, nastaví vašemu domovu přirozený a... více informací »
Jídelní Stůl Kalkutta Masív
Značka: Möbelix
11 799 Kč
Ověřit dostupnost
Obdélníkový jídelní stůl KALKUTTA, vyrobený z masivního regenerovaného dřeva manga, nastaví vašemu domovu přirozený a...

Obdélníkový jídelní stůl KALKUTTA, vyrobený z masivního regenerovaného dřeva manga, nastaví vašemu domovu přirozený a osobitý akcent. Tento nábytek o rozměrech přibližně 120 x 70 x 76 cm (D x Š x V) má styl Shabby Chic – uměle vytvořený opotřebený vzhled, který navozuje dojem rustikality. Obsahuje zrna typická pro mangové dřevo a kresbu recyklovaného dřeva, které mu dodávají nezaměnitelný charakter. Svěží vzhled s přirozeně hnědými tóny vytváří hřejivou a útulnou atmosféru. Stůl disponuje obdélníkovou deskou o tloušťce 15 mm, která stojí na čtyřech hranatých nohou, dodávajících nábytku stabilitu a ozdobný vzhled. O maximální nosnosti 50 kg představuje stylovou volbu pro příjemné chvíle nejen při stravování. Tip: Zkombinujte tento stůl s dalším nábytkem ze série KALKUTTA a vytvořte tak v místnosti osobitý vzhled starého dřeva dle vašich představ! Obzvláště praktická je lavice, která dodá vaší jídelně či otevřené kuchyni kreativní a útulnou atmosféru. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy; z tohoto důvodu je třeba zajistit 

Kvalitní a oblíbený výrobek Jídelní Stůl Kalkutta Masív Š:120cm máte možnost pořídit taky tu na webu v populární sekci jídelní stoly. Nyní si můžete koupit ještě jiné produkty ze zmíněné kategorie ve výprodejové akci! Významný výrobce Möbelix vám nabízí vynikající zboží.

Tento výjimečný kus Jídelní Stůl Kalkutta Masív Š:120cm od společnosti s úžasnou pověstí Möbelix jde sehnat na našich stránkách teď až neuvěřitelně levně. Cena od 11 799 Kč.