Jídelní Stůl Kalkutta Masív Š:80cm

Čtvercový jídelní stůl KALKUTTA, vyrobený z masivního regenerovaného dřeva manga, nastaví vašemu domovu přirozený a osobitý... více informací »
Jídelní Stůl Kalkutta Masív
Značka: Möbelix
7 399 Kč
Ověřit dostupnost
Čtvercový jídelní stůl KALKUTTA, vyrobený z masivního regenerovaného dřeva manga, nastaví vašemu domovu přirozený a osobitý...

Čtvercový jídelní stůl KALKUTTA, vyrobený z masivního regenerovaného dřeva manga, nastaví vašemu domovu přirozený a osobitý akcent. Nábytek o rozměrech přibližně 80 x 76 x 80 cm (Š x V x H) obsahuje zrna typická pro mangové dřevo a kresbu recyklovaného dřeva, které mu dodávají nezaměnitelný charakter. Svěží vzhled s přirozeně hnědými tóny vytváří hřejivou a útulnou atmosféru. Ošetření dřeva lakem na vodní bázi zajišťuje kvalitu i trvanlivost nábytku. Čtyři hranaté nohy dodávají stolu s maximální nosností 50 kg vysokou stabilitu. Jídelní stůl KALKUTTA představuje stylovou volbu pro příjemné chvíle nejen při stravování. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy; z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení provádí spediční firma. O termínu dodávky zboží Vás bude informovat kurýr, se kterým se domluvíte na přesném datu. Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžete pouze přes e-shop Möbelix.

Tento exkluzivní produkt Jídelní Stůl Kalkutta Masív Š:80cm od skvělého výrobce Möbelix jednoduše naleznete momentálně na našich stránkách za super cenu. Právě teď za cenu 7 399 Kč.