Jídelní Stůl Patrik 120

Tento krásný jídelní stůl s melaminovým povrchem v dekoru dub Wotan přinese klid a pohodlí do vašeho domu díky svému... více informací »
Jídelní Stůl Patrik 120
Značka: Möbelix
4 199 Kč
Ověřit dostupnost
Tento krásný jídelní stůl s melaminovým povrchem v dekoru dub Wotan přinese klid a pohodlí do vašeho domu díky svému...

Tento krásný jídelní stůl s melaminovým povrchem v dekoru dub Wotan přinese klid a pohodlí do vašeho domu díky svému jednoduchému designu. Model s rozměry 120 x 74 x 80 cm (Š / V / H) s masivními sloupovými nohami perfektně zapadne do moderního prostředí, ale hodí se i do klasickém stylu bydlení. Vypadá obzvlášť elegantně a s tloušťkou desky 25 mm je zatížitelný do 20 kg. Dodejte nadčasový pohled do vaší jídelny s tímto vkusným jídelním stolem!Tento akční a ve slevě produkt je k sehnání rovněž tady u nás zařazený v kategorii jídelní stoly! Nyní si můžete koupit akční zboží z této populární sekce za nejlepší ceny! U zákazníků oblíbená značka Möbelix svým zákazníkům dodává vysoce kvalitní výrobky Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás další prověřené zboží od výrobce Möbelix. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento skvělý produkt Jídelní Stůl Patrik 120 od skvělé značky Möbelix máte možnost najít tady teď opravdu výhodně. Momentálně v akci za 4 199 Kč.