Jídelní Stůl Roxby 120×80 Cm

Praktický a trendový jídelní stůl ROXBY s rozměry 120 x 76 x 80 cm (Š x V x H) se stane poutačem ve vaší jídelně. Jeho... více informací »
Jídelní Stůl Roxby 120x80
Značka: Möbelix
4 039 Kč
Ověřit dostupnost
Praktický a trendový jídelní stůl ROXBY s rozměry 120 x 76 x 80 cm (Š x V x H) se stane poutačem ve vaší jídelně. Jeho...

Praktický a trendový jídelní stůl ROXBY s rozměry 120 x 76 x 80 cm (Š x V x H) se stane poutačem ve vaší jídelně. Jeho kontrastní provedení v barvě dubu a černé zvýrazní vaši moderní domácnost. Čtyři stabilní nohy se postarají o bezpečné stání s maximální zátěží 100 kg. Jídelní stůl ROXBY skvěle zapadne do vaší jídelny, nebo kuchyně!  
Super produkt získáte již dnes na našich stránkách v rubrice jídelní stoly. Nyní si můžete koupit parádní produkty z této oblíbené rubriky za výhodnou cenu. U nás nabízíme více, prozkoumejte u nás taky více kvalitních produktů od dodavatele Möbelix. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce Möbelix pro své zákazníky poskytuje kvalitní zboží.

Kvalitní výrobek Jídelní Stůl Roxby 120x80 Cm od top značky Möbelix je k dispozici online trvale výhodně. Teď v akci 4 039 Kč.