Jídelní Stůl Samuel

Tento stůl ve vysokém lesku, o rozměrech cca 160 x 76 x 90 cm (Š / V / H), je dokonalým kusem nábytku na setkání s rodinou a... více informací »
Jídelní Stůl Samuel
Značka: Möbelix
9 499 Kč
Ověřit dostupnost
Tento stůl ve vysokém lesku, o rozměrech cca 160 x 76 x 90 cm (Š / V / H), je dokonalým kusem nábytku na setkání s rodinou a...

Tento stůl ve vysokém lesku, o rozměrech cca 160 x 76 x 90 cm (Š / V / H), je dokonalým kusem nábytku na setkání s rodinou a přáteli. Díky svému obdélníkovému tvaru poskytuje dostatek prostoru pro společné snídaně, oběd nebo večeři. Jeho skleněný vrchní povrch umožňuje snadné čištění stolu. Stačí ho otřít vlhkým hadříkem a je opět čistý! Spodní podstavec je vyroben z nerezové oceli. Noha, která je složena ze čtyř částí, je umístěna uprostřed stolu a poskytuje maximální prostor pro nohy pod deskou stolu. Toto řešení je nejen velmi výhodné, ale dodává nábytku i trochu futuristický, moderní design.

Kvalitní a levný výrobek Jídelní Stůl Samuel od známé společnosti Möbelix seženete na našich stránkách teď za výprodejovou cenu! Nyní pořídíte jen za 9 499 Kč.