Kancelářske Křeslo Matera Hnědé

Výkonná stolička MATERA z hnědé syntetické kůže zaujme svým elegantním designem nejen v kanceláři, ale i v domácím... více informací »
Kancelářske Křeslo Matera Hnědé
Značka: Möbelix
5 899 Kč
Ověřit dostupnost
Výkonná stolička MATERA z hnědé syntetické kůže zaujme svým elegantním designem nejen v kanceláři, ale i v domácím...

Výkonná stolička MATERA z hnědé syntetické kůže zaujme svým elegantním designem nejen v kanceláři, ale i v domácím pracovním koutku v obývacím pokoji. Kancelářské křeslo, které je funkční a pohodlné zároveň, je vhodné pro každodenní použití, čili můžete na něm relaxovat a pracovat i dlouhé hodiny. Křeslo z textilu a plastu o rozměrech cca 63 x 115 x 57 cm (Š x V x H) lze individuálně přizpůsobit na výšku pomocí plynového zdvihu od 46 do 54 cm. K jedinečnému komfortu přispívají pohodlné pěnové výplně a loketní opěrky, které jsou součástí dodávky, jakož i bederní opěrka.   5 koleček na kobercový povrch na hvězdicové základně zajišťují bezpečný a flexibilní stojan. Mnoho dalších prvků, jako například funkce houpání, sedadlo otočné o 360 ° a kolébkový mechanizmus s nastavením tvrdosti, také zajišťují, že při práci sedíte co nejpohodlněji. Křeslo je dostupné v různých barevných provedeních. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční fir

Zcela unikátní produkt Kancelářske Křeslo Matera Hnědé od této skvělé značky Möbelix lze sehnat zrovna dneska opravdu výhodně. Nyní pořídíte jen za 5 899 Kč.