Kancelářske Křeslo Monterey Z Pravé Kůže

S výkonnou židličkou MONTEREY jste dobře připraveni na 8 hodinový pracovní den. Křeslo s rozměry přibližně 67 x 136 x 67... více informací »
Kancelářské Křeslo Monterey Z
Značka: Möbelix
16 799 Kč
Ověřit dostupnost
S výkonnou židličkou MONTEREY jste dobře připraveni na 8 hodinový pracovní den. Křeslo s rozměry přibližně 67 x 136 x 67...

S výkonnou židličkou MONTEREY jste dobře připraveni na 8 hodinový pracovní den. Křeslo s rozměry přibližně 67 x 136 x 67 cm (Š x V x H) z pravé kůže a koženky je vyplněné pěnou a vybavené bederní opěrkou. Vaše záda jsou optimálně podepřeny a nic vám nebrání v pohodlné práci.   Výškově nastavitelná výkonná stolička obzvlášť dobře boduje kolébkovým mechanismem s nastavením síly protiváhy a integrovanými područkami.   Tmavě hnědý potah s ozdobným opěradlem a kovové prvky dodávají křeslu chladnou eleganci.   Nechte se ponořit do křesla a zažijte příjemný pracovní den bez nepříjemných bolestí zad! Křeslo má nosnost maximálně 120 kg. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy; z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení provádí spediční firma. O termínu dodávky zboží Vás bude informovat kurýr, se kterým se domluvíte na přesném datu. Upozornění:< Tento skvělý kousek Kancelářske Křeslo Monterey Z Pravé Kůže je dostupný snadno na stránkách v sekci kancelářske židle a krěsla. Podívejte se na akční produkty ze zmíněné kategorie za parádní cenu. To však není vše, u nás vám nabídneme víc! U nás v nabídce najdete další kvalitní zboží od značky Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Známý dodavatel Möbelix má prvotřídní zboží.

Velmi žádaný produkt Kancelářské Křeslo Monterey Z Pravé Kůže originál od výrobce Möbelix jednoduše získáte na našich stránkách teď za výprodejovou cenu. Akční cena od 16 799 Kč.