Kancelářske Křeslo Oskar Černé

Výkonná židle OSKAR s černým látkovým potahem je vhodná i k delšímu sezení u stolu. Protože toto moderní křeslo boduje všemi... více informací »
Kancelářské Křeslo Oskar Černé
Značka: Möbelix
14 499 Kč
Ověřit dostupnost
Výkonná židle OSKAR s černým látkovým potahem je vhodná i k delšímu sezení u stolu. Protože toto moderní křeslo boduje všemi...

Výkonná židle OSKAR s černým látkovým potahem je vhodná i k delšímu sezení u stolu. Protože toto moderní křeslo boduje všemi druhy funkcí a nastavení. Vyberte si svou ideální polohu na sezení s kolébkovým mechanismem včetně nastavení síly protiváhy a nastavte opěrku hlavy a loketní opěrky podle svých potřeb! Výkonná stolička o rozměrech přibližně 70 x 137 x 70 cm (Š x V x H) s povrchem z tkané textilie má také měkké pěnové výplně a integrovanou bederní opěrku pro podporu páteře. Sedadlo je možné otáčet o 360 ° a jeho maximální zatížení je 120 kg. Pomocí plynového zvedáku lze také variabilně nastavit na výšku od cca 46 do 58 cm, a zároveň je možné nastavovat i jeho hloubku. Noha je vyrobena z leštěného hliníku a pět koleček na tvrdé podlahy na hvězdicové základně zajišťuje větší pohyblivost před stolem a po místnosti. S touto výkonnou stoličkou se vaše kancelář stane novou zónou pohodlí!  Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy; z tohoto důvo

Tento velmi žádaný produkt Kancelářske Křeslo Oskar Černé můžete nakoupit ještě na webu umístěný v sekci kancelářske židle a krěsla. Nyní získáte jiné produkty ve zmíněné kategorii za výborné peníze! U zákazníků oblíbená značka Möbelix má v nabídce velmi kvalitní sortiment. To však není všechno, máme toho více. Máme v nabídce další prověřené kousky od dodavatele Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Žádaný produkt Kancelářské Křeslo Oskar Černé od společnosti s předním postavením na trhu Möbelix je k dostání momentálně za výprodejovou cenu. Výhodně za cenu 14 499 Kč.