Komoda 4-You New Yuk03

Komoda 4-YOU NEW YUK03 ze stejnojmenné série je univerzální nábytek, který vyzdobí jak obývací pokoj, tak i jídelnu a ložnici.... více informací »
Komoda 4-You New Yuk03
Značka: Möbelix
1 199 Kč
Ověřit dostupnost
Komoda 4-YOU NEW YUK03 ze stejnojmenné série je univerzální nábytek, který vyzdobí jak obývací pokoj, tak i jídelnu a ložnici....

Komoda 4-YOU NEW YUK03 ze stejnojmenné série je univerzální nábytek, který vyzdobí jak obývací pokoj, tak i jídelnu a ložnici. Atraktivní komoda s rozměry 74 x 85,4 x 34,6 cm (Š x V x H) disponuje velkorysým úložným prostorem, který můžete zaplnit podle vaší fantazie.  Moderní design v dekoru betonu s bílou přední stranou si získá vaše sympatie. Korpus v vbetonové barvě dodává této komodě přirozený šmrnc a světlé čelo ji rozsvítí – stane se tak zajímavým poutačem ve vašem interiéru. Disponuje dvěma praktickými policemi, do kterých si uložíte své věci, které chcete mít po ruce. Dvoje otočné dvířka zdobí plastové úchytky ve stříbrné barvě, které dotvářejí eleganntí vzhed. Model lze zatížit maximálně do 20 kg. Udělejte si radost a oživte váš interiér komodou ze série 4-YOU NEW za výhodnou cenu!  

Unikátní a oblíbený produkt Komoda 4-You New Yuk03 od odblíbeného výrobce Möbelix snadno můžete získat právě nyní na našich stránkách za výprodejovou cenu. Cenově vychází na 1 199 Kč.