Komoda 4-You Yuk03

S touto elegantní komodou ze série 4-YOU získáváte do své domácnosti vizuálně přitažlivý a zároveň praktický nábytek.... více informací »
Komoda 4-You Yuk03
Značka: Möbelix
1 199 Kč
Ověřit dostupnost
S touto elegantní komodou ze série 4-YOU získáváte do své domácnosti vizuálně přitažlivý a zároveň praktický nábytek....

S touto elegantní komodou ze série 4-YOU získáváte do své domácnosti vizuálně přitažlivý a zároveň praktický nábytek. Komoda vkusně kombinuje tmavý betonový dekor s dekorem dubu Wotan na čelní stěně. Nábytek o rozměrech cca 74 x 85,4 x 34,6 cm (Š x V x H) obsahuje 2 otočná dvířka, za kterými se nachází 2 police. Dvířka se otevírají pomocí hliníkových úchytek. Komoda je dokonalým řešením pro více úložného prostoru v každém pokoji i díky snadné kombinovatelnosti s dalším nábytkem z řady 4-YOU. Zcela unikátní produkt Komoda 4-You Yuk03 pořídíte právě teď na stránkách umístěný v rubrice komody do předsíně! Podívejte se na zcela nové kusy ve zmíněné rubrice za zcela nejnižší cenu. To ovšem není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! Podívejte se taky na další vybrané produkty od výrobce Möbelix. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka Möbelix dodává vynikající výrobky. Přesvědčte se!

Super výrobek Komoda 4-You Yuk03 od naší známé značky Möbelix najdete tady teď v bezva akci. Akční cena již od 1 199 Kč.