Komoda Abaco Šířka 130cm

Komoda ABACO z masivního borovicového dřeva si vás získá vysokou kvalitou a úžasně přírodním vzhledem evokující venkov.... více informací »
Komoda Abaco Šířka 130cm
Značka: Möbelix
4 199 Kč
Ověřit dostupnost
Komoda ABACO z masivního borovicového dřeva si vás získá vysokou kvalitou a úžasně přírodním vzhledem evokující venkov....

Komoda ABACO z masivního borovicového dřeva si vás získá vysokou kvalitou a úžasně přírodním vzhledem evokující venkov. Precizní zpracování a kvalita dřeva přesvědčí i náročného klienta. Ať už v pokoji pro hosty, v obývacím pokoji nebo v předsíni – okouzlující komodu lze báječně kombinovat s ostatním nábytkem díky jednoduchému a zároveň elegantnímu designu. S rozměry cca 130 x 87 x 43 cm (Š x V x H) nabízí spoustu úložného prostoru. Za třemi otočnými dvířky je na dvou poličkách dostatek místa na nádobí, bytový textil nebo stolní hry. Tři zásuvky jsou ideální na dokumenty, či drobné předměty. Praktické a tvarované úchytky tvoří atraktivní akcenty. Komoda ABACO – to je nábytek té nejvyšší kvality, se kterým během chvilky vytvoříte příjemnou atmosféru. Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes internet nebo na každé prodejně.

Zcela unikátní kousek Komoda Abaco Šířka 130cm od známého výrobce Möbelix dostanete právě pořád výhodně. Cenově vychází na 4 199 Kč.