Komoda Aurel

Komoda AUREL v dekoru dub SONOMA se skvěle hodí do pracovny k vašemu psacímu stolu, jako další místo k uložení osobních věcí,... více informací »
Komoda Aurel
Značka: Möbelix
4 799 Kč
Ověřit dostupnost
Komoda AUREL v dekoru dub SONOMA se skvěle hodí do pracovny k vašemu psacímu stolu, jako další místo k uložení osobních věcí,...

Komoda AUREL v dekoru dub SONOMA se skvěle hodí do pracovny k vašemu psacímu stolu, jako další místo k uložení osobních věcí, např. dokumentů, psacích potřeb, či knih. Díky kolečkům a malým rozměrům cca 42,6 x 61,1 x 55,9 cm můžete komodu se 4 zásuvkami jednoduše umístit kdekoliv v interiéru. Maximální nosnost je 20 kg. Doporučujeme koupit i další nábytek ze série AUREL, který najdete v naší  bohaté nabídce.    Kvalitní výrobek Komoda Aurel můžete pořídit právě zde tady na našich stránkách v kategorii komody do předsíně! Nyní pořídíte oblíbené produkty ze zmíněné sekce na pár kliknutí! U nás nabízíme více, mrkněte také na další skvělé zboží od značky Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento kvalitní výrobek Komoda Aurel od známého výrobce Möbelix lze nakoupit u nás skutečně výhodně. Nyní pořídíte jen za 4 799 Kč.