Komoda Cariba 124cm

Komoda ze série CARIBA v provedení dekor dub/bílá se stane Vašim praktickým pomocníkem pro uložení odevů, ložního prádla nebo... více informací »
Komoda Cariba 124cm
Značka: Möbelix
3 999 Kč
Ověřit dostupnost
Komoda ze série CARIBA v provedení dekor dub/bílá se stane Vašim praktickým pomocníkem pro uložení odevů, ložního prádla nebo...

Komoda ze série CARIBA v provedení dekor dub/bílá se stane Vašim praktickým pomocníkem pro uložení odevů, ložního prádla nebo maličkostí ve Vaší ložnici. Prirodzený vzhled dřeva v kombinaci s bílou barvou dodají prostoru elegantní vzhled a nádych plný čistoty. Určite oceníte její uložní prostor, ktorý se skládá ze dvou zásuvek, ze dvou částí s dveřmi a odkladacích polic. Tenhle tovar se nenachází na našich prodejnách. Lze si ho objednat přes internet nebo na každé prodejně.

Exkluzivní kousek Komoda Cariba 124cm můžete sehnat snadno tu ve známé rubrice komody do předsíně! Připravili jsme pro vás vyjímečné kusy z naší kategorie za nejnižší cenu! To ale není vše, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce další zboží od dodavatele Möbelix. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento designový kousek Komoda Cariba 124cm od kvalitní společnosti Möbelix jednoduše pořídíte u nás teď za výhodné peníze. Právě lze objednat jen za 3 999 Kč.