Komoda Christian New 1

Moderní komoda CHRISTIAN NEW 1 je mimořádně praktický kousek, který se přizpůsobí téměř jakémukoli stylu zařízení a lze jej... více informací »
Komoda Christian New 1
Značka: Möbelix
2 399 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní komoda CHRISTIAN NEW 1 je mimořádně praktický kousek, který se přizpůsobí téměř jakémukoli stylu zařízení a lze jej...

Moderní komoda CHRISTIAN NEW 1 je mimořádně praktický kousek, který se přizpůsobí téměř jakémukoli stylu zařízení a lze jej flexibilně použít v celém bytě, ať už je to obývací pokoj, ložnice nebo chodba. Komoda o rozměrech cca 60 x 85 x 35 cm (Š x V x H) je vyrobena z robustního dřevěného materiálu s melaminovým povrchem v elegantní bílé ve vysokém lesku. Díky této speciální úpravě je komoda více odolná a prodlouží se její životnost. Za dvěmi otočnými dvířky najdete spoustu místa na dvou nastavitelných policích – vhodné na nádobí, prádlo, hry atd. Elegantní úchytky v hliníkové barvě a kulaté nohy vytvářejí pěkné akcenty. Zvláštností jsou praktické ABS hrany. V našem internetovém obchodě najdete tuto tvarovanou a všestrannou komodu CHRISTIAN NEW i v jiných velikostech.

Ve slevě produkt Komoda Christian New 1 od našeho známého výrobce Möbelix můžete získat zde nyní za neuvěřitelně výhodnou cenu! Akční cena již od 2 399 Kč.