Komoda Evlyn

Díky harmonickému barevnému designu a svěžímu vzhledu je tato komoda velice přitažlivá a zaujme nejeden pohled. Do příbytku... více informací »
Komoda Evlyn
Značka: Möbelix
3 999 Kč
Ověřit dostupnost
Díky harmonickému barevnému designu a svěžímu vzhledu je tato komoda velice přitažlivá a zaujme nejeden pohled. Do příbytku...

Díky harmonickému barevnému designu a svěžímu vzhledu je tato komoda velice přitažlivá a zaujme nejeden pohled. Do příbytku přinese nádech skandinávského stylu. Jednoduché světle šedé, šedé a teplé dřevěné odstíny poskytují atmosféru plnou pohodlí. Komoda boduje tělem a přední částí z napodobeniny dřeva a nohami z pravého borovicového dřeva a kovu. Obzvláště atraktivním poutačem je spodní zásuvka vyrobena ze dřeva. Komoda se 3 zásuvkami a 1 otočnými dveřmi nabízí pohodlný úložný prostor. Nejdůležitější
Tento levný kousek Komoda Evlyn je k dostání mimo jiné na našich stránkách v oblíbené sekci komody do obýváku. Nyní získáte zcela nové produkty z této známé sekce za super peníze! Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás také další skvělé zboží značky Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Zajímavý kus Komoda Evlyn od přední značky Möbelix lze zakoupit ještě dnes v bezva akci! Produkt momentálně prodáváme za 3 999 Kč.