Komoda Fontana New Ftk04

Elegantní komoda FONTANA NEW FTK04 je všestranná a atraktivní v každé místnosti. Krásný kus nábytku v tmavém betonovém vzhledu... více informací »
Komoda Fontana New Ftk04
Značka: Möbelix
4 799 Kč
Ověřit dostupnost
Elegantní komoda FONTANA NEW FTK04 je všestranná a atraktivní v každé místnosti. Krásný kus nábytku v tmavém betonovém vzhledu...

Elegantní komoda FONTANA NEW FTK04 je všestranná a atraktivní v každé místnosti. Krásný kus nábytku v tmavém betonovém vzhledu a dekoru dub Wotan má zásuvku a díky třem výškově nastavitelným policím si tuto polici přizpůsobíte svým individuálním potřebám. Plastové lišty rukojetí ve stříbrné barvě a zaoblené rohy v horní části dotvářejí atraktivní vzhled tohoto snadno udržovatelného kusu nábytku o rozměrech cca 131,8 x 87,2 x 40 cm (Š x V x H). Stylová komoda vám nabízí spoustu místa a udržuje pořádek! Objevte další skvělé kusy nábytku ze série FONTANA a navrhněte si svůj obývací pokoj, předsíň nebo kancelář!  Hodně žádaný produkt máte možnost dostat bez problémů na našem webu umístěný v sekci komody do předsíně! Podívejte se na podobné kousky z naší sekce za outletovou cenu.

Tento diskontní výrobek Komoda Fontana New Ftk04 od skvělé a známé značky Möbelix jednoduše můžete sehnat u nás nyní opravdu levně. Nabídky již od 4 799 Kč.