Komoda Q-Big Qbk01

Stylová komoda Q-BIG v dekoru dub WOTAN/bílá s dostatkem úložného prostoru splní váš sen o bydlení. S rozměry cca 144 x 105 x... více informací »
Komoda Q-Big Qbk01
Značka: Möbelix
5 499 Kč
Ověřit dostupnost
Stylová komoda Q-BIG v dekoru dub WOTAN/bílá s dostatkem úložného prostoru splní váš sen o bydlení. S rozměry cca 144 x 105 x...

Stylová komoda Q-BIG v dekoru dub WOTAN/bílá s dostatkem úložného prostoru splní váš sen o bydlení. S rozměry cca 144 x 105 x 44 cm (Š x V x H) nabízí za třemi otočnými dvířky přihrádky se dvěma policemi. Pro přehledné uložení menších věcí jsou k dispozici 3 zásuvky. Tato moderní komoda je univerzálním nábytkem, který vyzdobí jak obývací pokoj, tak i jídelnu anebo ložnici. Mezi výhody patří také velká odkládací plocha komody, na kterou můžete naaranžovat jakoukoliv dekoraci. Dvířka jsou opatřena úchyty v hliníkové barvě pro snadnější manipulaci. Uložte si své věci stylově s komodou Q-BIG! Tento kvalitní výrobek Komoda Q-Big Qbk01 máte možnost nakoupit přímo tu na webu v sekci komody do obýváku! Získejte kvalitní výrobky z této populární rubriky jednoduše online. Oblíbený výrobce Möbelix svým zákazníkům dodává skvělé zboží.

Tento vynikající produkt Komoda Q-Big Qbk01 od společnosti s dlouholetou tradicí Möbelix snadno můžete najít momentálně na našich stránkách za mimořádně nízkou cenu! Ceny od 5 499 Kč.