Komoda Storm

Komoda STORM je ideálním doplňkem nástěnné skříňky STORM. S rozměry cca 150 x 88 x 42 cm (Š x V x H) nabízí krásný úložný... více informací »
Komoda Storm
Značka: Möbelix
5 199 Kč
Ověřit dostupnost
Komoda STORM je ideálním doplňkem nástěnné skříňky STORM. S rozměry cca 150 x 88 x 42 cm (Š x V x H) nabízí krásný úložný...

Komoda STORM je ideálním doplňkem nástěnné skříňky STORM. S rozměry cca 150 x 88 x 42 cm (Š x V x H) nabízí krásný úložný prostor na třech nastavitelných policích, které vám umožní flexibilitu v ukládání. Skleněné police uprostřed komody lze zatížit maximálně do 3 kg, dřevěné police cca do 5 kg.    Obzvláště oblíbený je korpus z dřevodekoru s bílým – vysoce lesklým čelem, kterému dodává harmonickou eleganci příjemná ‚podšívka‘ v barvě dubu. Úchytky ve stříbrné barvě dotvářejí atraktivní vzhled komody.  Dvoje ze tří dveří jsou na pantech vpravo, druhé vlevo. Zatímco pravé a levé dveře jsou po celé délce ponechány v bílé barvě, prostřední dveře jsou vybaveny proskleným oknem – ideální pro aranžování dekorativních předmětů. Komoda je vybavena LED osvětlením, které navodí příjemnou atmosféru u vás doma.  Vneste do vašeho domova kousek tepla a elegance s nadčasovou komodou STORM!   

Unikátní produkt Komoda Storm od značky s dlouholetou historií Möbelix snadno můžete získat zrovna dnes za výhodnou cenu! K sehnání zrovna v akci za 5 199 Kč.