Komoda Young V Dekore Dub San Remo/bílá

Tato elegantní zásuvková komoda je součástí řady YOUNG a je ideálním doplňkem moderně zařízeného dětského pokoje nebo... více informací »
Komoda  Young V
Značka: Möbelix
5 199 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Tato elegantní zásuvková komoda je součástí řady YOUNG a je ideálním doplňkem moderně zařízeného dětského pokoje nebo pokoje pro mladé. S rozměry přibližně 46 x 121 x 40 cm (Š/V/H) je vyrobena s dekorem ve vzhledu dub san remo, který vkusně doplňuje jedna bílá zásuvka. Celkem jsou k dispozici čtyři šuplíky ve dvou rozměrech, kde můžete ukládat nejrůznější věci. Velké plus: kromě elegantního vzhledu, kompaktního rozměru a skvělého úložného prostoru nabízí tento nábytek výklopnou horní polici, pod kterou se nachází integrované zrcadlo. Zařiďte pokoj svého potomka prakticky a stylově s nábytkovou sérií YOUNG! K dispozici jsou všechny nábytkové prvky, potřebné do pokoje pro mladé, a na výběr jsou dvě barevná provedení: Dub san remo/bílá nebo bílá/světle šedá.
Hodně oblíbený produkt Komoda Young V Dekore Dub San lze zakoupit právě teď tu na stránkách v sekci komody do obýváku. Nyní si můžete koupit vyjímečné produkty z této oblíbené rubriky za skvělou cenu!