Konferenční Stolek Wl5.617 Masív

Konferenční stolek se stylovým zakřivením desky z palisandrového dřeva (sheesham) se stane vrcholem vybavení vašeho obývacího... více informací »
Konferenční Stolek Wl5.617 Masív
Značka: Möbelix
4 999 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční stolek se stylovým zakřivením desky z palisandrového dřeva (sheesham) se stane vrcholem vybavení vašeho obývacího...

Konferenční stolek se stylovým zakřivením desky z palisandrového dřeva (sheesham) se stane vrcholem vybavení vašeho obývacího pokoje. Deska z masivního dřeva o velikosti přibližně 122 x 36 x 63 cm (Š x V x H) zapůsobí v teplých barvách sheeshamu. Díky velkorysým rozměrům a maximální nosnosti až 50 kg lze na desku umístit cokoli od tiskovin po občerstvení a dekorace. Čtyři nohy z nerezové oceli s práškovým nástřikem působí jako stabilní základna a svou černou barvou kontrastují k nuancím dřeva. Gumové podložky u nohou chrání podlahu a lze je výškově nastavit. Pokyny k údržbě: K čištění povrchu desky opatřeným speciálním čirým lakem stačí vlažná bavlněná tkanina. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy; z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení provádí spediční firma. O termínu dodávky zboží Vás bude informovat kurýr, se kterým se domluvíte na přesném datu. Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžet

Často hledaný produkt Konferenční Stolek Wl5.617 Masív dostanete teď tady u nás v oblíbené sekci odkládací stolky! Prozkoumejte zlevněné výrobky ve zmíněné rubrice snadno online! Máme toho více, máme v nabídce další vybrané produkty od značky Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce Möbelix dlouhodobě prodává skvělé zboží A tady je důkaz.

Kvalitní a oblíbený kus Konferenční Stolek Wl5.617 Masív od kvalitní společnosti Möbelix jednoduše můžete pořídit právě nyní na našich stránkách za nejnižší cenu! V akci za 4 999 Kč.