Kontejner Na Kolečkách Cariba 4 Kolečka

Kontejner na kolečkách ze série CARIBA v dekoru dub/biela Vám zabezpečí dostatek úložního prostoru na kancelářske pomůcky nebo... více informací »
Kontejner Na Kolečkách Cariba
Značka: Möbelix
1 599 Kč
Ověřit dostupnost
Kontejner na kolečkách ze série CARIBA v dekoru dub/biela Vám zabezpečí dostatek úložního prostoru na kancelářske pomůcky nebo...

Kontejner na kolečkách ze série CARIBA v dekoru dub/biela Vám zabezpečí dostatek úložního prostoru na kancelářske pomůcky nebo drobnosti do školy pro Vašeho školáka. Jedna zásuvka a odkladací prostor v dolní části přinesou přehled ve Vašem pracovním koutku. Tenhle tovar se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho lze přes internet nebo na každé prodejně.
Hodně povedený výrobek Kontejner Na Kolečkách Cariba máte možnost nakoupit ještě tady u nás v kategorii kontejnery. Pořiďte si akční výrobky z této rubriky za příznivou cenu! Náš sortiment je ale široký, u nás najdete více skvělých produktů od značky Möbelix. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento zlevněný produkt Kontejner Na Kolečkách Cariba 4 Kolečka od značky s dlouholetou historií Möbelix pohodlně nakoupíte v aktuální nabídce za rozumné peníze. Teď za akční cenu 1 599 Kč.