Křeslo Celina Růžová

Křeslo CELINA růžové barvy boduje klasickou elegancí v moderním outfitu. Harmonický tvar a ozdobné knoflíky v oblasti opěradla... více informací »
Křeslo Celina Růžová
Značka: Möbelix
2 999 Kč
Ověřit dostupnost
Křeslo CELINA růžové barvy boduje klasickou elegancí v moderním outfitu. Harmonický tvar a ozdobné knoflíky v oblasti opěradla...

Křeslo CELINA růžové barvy boduje klasickou elegancí v moderním outfitu. Harmonický tvar a ozdobné knoflíky v oblasti opěradla dělají z pohodlné židle nové oblíbené místo ve vaší domácnosti. S rozměry přibližně 68 x 95 x 74,5 cm (Š / V / H) si na ní můžete dokonale odpočinout. Příjemně měkký sametový potah ze 100 % polyesteru, vysoké, mírně zaoblené opěradlo, úzké područky a pěnové výplně zajišťují vynikající komfort sezení. Obzvláště krásné: kónické nožičky ze světlého dřeva podtrhují celkový elegantní vzhled. Upozornění: Toto zboží není vystavené ani skladem v žádné z našich poboček, je možné jej objednat pouze přes e-shop nebo na požádání v kamenných prodejnách.

Hodně oblíbený produkt Křeslo Celina Růžová od našeho známého výrobce Möbelix snadno můžete pořídit zde teď až neuvěřitelně levně. Nyní nakoupíte za 2 999 Kč.