Kuchyňská Horní Skříňka Alba H 50-89

Kuchyňská horní skříňka ALBA H 50-89  zaujme na první pohled elegantním povrchem v bílé barvě s vysokým leskem a hodí... více informací »
Kuchyňská Horní Skříňka Alba
Značka: Möbelix
2 799 Kč
Ověřit dostupnost
Kuchyňská horní skříňka ALBA H 50-89  zaujme na první pohled elegantním povrchem v bílé barvě s vysokým leskem a hodí...

Kuchyňská horní skříňka ALBA H 50-89  zaujme na první pohled elegantním povrchem v bílé barvě s vysokým leskem a hodí téměř do každého interiéru. Svou praktickou výškou nabízí další úložný prostor. Skříňka o rozměrech 50 x 89 x 32 cm má otočná dvířka a je tak ideální pro uložení nádobí nebo sklenic. Skříňka vyrobená z robustního materiálu s povlakem z melaminové pryskyřice prodlouží životnost nábytku. Úchytky ve stříbrné barvě dotvářejí celkový elegantní vzhled. Uvnitř jsou dvě nastavitelné police, takže vnitřní uspořádání lze plánovat individuálně. V případě potřeby lze skříň dodat i obráceně. Zkombinujte tento model s další řadou kuchyňského nábytku ALBA – najdete ji v naší nabídce.

Tento výjimečný produkt Kuchyňská Horní Skříňka Alba H 50-89 od naší známé značky Möbelix jednoduše pořídíte zrovna za outletovou cenu. Právě nyní za 2 799 Kč.