Kuchyňská Horní Skříňka Alba Hgh 100

Kuchyňská horní skříňka ALBA HGH 100 zaujme na první pohled svým elegantním bílým povrchem s vysokým leskem a matným sklem.... více informací »
Kuchyňská Horní Skříňka Alba  Hgh
Značka: Möbelix
5 499 Kč
Ověřit dostupnost
Kuchyňská horní skříňka ALBA HGH 100 zaujme na první pohled svým elegantním bílým povrchem s vysokým leskem a matným sklem....

Kuchyňská horní skříňka ALBA HGH 100 zaujme na první pohled svým elegantním bílým povrchem s vysokým leskem a matným sklem. Hodí se téměř do každého interiéru. Skříňka o rozměrech cca 100 x 54 x 32 cm (Š x V x H) má dvoje otočná dvířka s vložkami z matného skla a je tak ideální pro uložení nádobí nebo sklenic. Skříňka vyrobená z robustního materiálu s povlakem z melaminové pryskyřice prodlouží životnost nábytku. Úchytky ve stříbrné barvě dotváří celkový stylový vzhled. Uvnitř je nastavitelná police, takže vnitřní uspořádání lze plánovat individuálně. Zkombinujte tento kus nábytku s dalšími modely řady ALBA, které najdete v naší nabídce!
Tento výjimečný kus najdete nyní na našem webu umístěný v kategorii kuchyňské skříňky horní. Nyní můžete získat ještě ostatní produkty z naší sekce za výhodnou cenu!

Výjimečný produkt Kuchyňská Horní Skříňka Alba Hgh 100 od přední značky Möbelix jde získat bezpečně online za báječnou cenu. Ceny již od 5 499 Kč.