Kuchyňská Horní Skříňka Luisa H50/90

Bílá kuchyňská horní skříňka LUISA H50/90 ve venkovském stylu má nadčasovou eleganci a zapadá do každého způsobu... více informací »
Kuchyňská Horní Skříňka Luisa
Značka: Möbelix
2 299 Kč
Ověřit dostupnost
Bílá kuchyňská horní skříňka LUISA H50/90 ve venkovském stylu má nadčasovou eleganci a zapadá do každého způsobu...

Bílá kuchyňská horní skříňka LUISA H50/90 ve venkovském stylu má nadčasovou eleganci a zapadá do každého způsobu života. Umožní vám udržet své věci organizované a přehledné. S rozměry cca 50 x 90 x 31 cm (Š x V x H) nabízí  dostatek úložného prostoru pro vaše nádobí a sklenice ve čtyřech přihrádkách. Otevírá se úchytkou stříbrné barvy, která dodává moderní akcenty. Uvnitř jsou na kuchyňské skříňce 3 police o tloušťce cca 16 mm. Tiché zavírání je možné díky tlumení dveří a systému soft-close. Můžete se tak těšit z elegantního dřevěného nábytku po dlouhou dobu. Praktické: dveřní zarážku lze namontovat vpravo nebo vlevo. Pro harmonický vzhled je nejlepší kombinovat další prvky ze série LUISA.   
Hodně povedený kousek jde nakoupit bez obtíží tu na stránkách v kategorii kuchyňské skříňky horní! Nyní si můžete vybrat ostatní produkty z této oblíbené sekce za výborné peníze.

Tento designový kousek Kuchyňská Horní Skříňka Luisa H50/90 od dodavatele s dobrým jménem Möbelix naleznete právě zde za výhodné peníze. Akční cena od 2 299 Kč.